دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید حمزه صدیق

دکتر سید حمزه صدیق

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

بندرعباس

کد نظام پزشکی

78698
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان مرادی

آدرس:

بندرعباس، تقاطع خیابان مرادی و کازرونی، پشت بانک سینا، ساختمان پزشکان همت، طبقه چهارم

تلفن:07632227080

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حمزه صدیق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمزه صدیق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای افسردگی و اضطراب مراجعه کردم. ده روزه دارو مصرف میکنم و خیلی موثر بوده. دکتر بسیار خوشرو و با تجربه ای هستن. داروهایی هم که بهم دادن همگی جدید بودن و قبلا استفاده نکرده بودم.

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حمزه صدیق
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مرادی
بندرعباس - بندرعباس، تقاطع خیابان مرادی و کازرونی، پشت بانک سینا، ساختمان پزشکان همت، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمزه صدیق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمزه صدیق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمزه صدیق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمزه صدیق چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمزه صدیق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمزه صدیق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمزه صدیق کجا است؟
دکتر سید حمزه صدیق 1 مطب در مطب خیابان مرادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حمزه صدیق را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمزه صدیق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمزه صدیق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمزه صدیق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمزه صدیق متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمزه صدیق چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حمزه صدیق تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمزه صدیق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمزه صدیق چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید حمزه صدیق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمزه صدیق 5 از 5 است.
درباره دکتر سید حمزه صدیق


دکتر سید حمزه صدیق dr seyyed hamze seddigh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباس هستند. مطب دکتر سید حمزه صدیق در بندرعباس، تقاطع خیابان مرادی و کازرونی، پشت بانک سینا، ساختمان پزشکان همت، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمزه صدیق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632227080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمزه صدیق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمزه صدیق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمزه صدیق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمزه صدیق متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمزه صدیق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.