دکتر مسعود محمدی سراملو

دکتر مسعود محمدی سراملو

تخصص داخلی

شهریار
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران

روماتیسم (استخوان و مفاصل، کمردرد، آرتروز و پوکی استخوان)

گوارش، کبد، اندوسکوپی

قلب وریه و آسم و آلرژی (نوار قلب، تست تنفس)

دیابت، تیروئید، کلیه و فشار خون

کد نظام پزشکی

56924

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، طبقه فوقانی پاساژ زرین

تلفن:02165243141

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود محمدی سراملو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود محمدی سراملو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهریار
ملاحظات

**نوبت دهی صرفا جهت انجام اندوسکوپی میباشد.**

بیماران محترم توجه فرمایید، پرداختی شما به مبلغ 5070 تومان صرفا جهت اخذ نوبت بوده و کل مبلغ ویزیت پزشک در مطب از شما دریافت می‌گردد. 

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر مسعود محمدی سراملو
دکتر مسعود محمدی سراملو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود محمدی سراملو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود محمدی سراملو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود محمدی سراملو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود محمدی سراملو چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود محمدی سراملو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود محمدی سراملو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود محمدی سراملو کجا است؟
دکترمسعود محمدی سراملو مطب شهریار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود محمدی سراملو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود محمدی سراملو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود محمدی سراملو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود محمدی سراملو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود محمدی سراملو متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود محمدی سراملو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود محمدی سراملو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود محمدی سراملو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود محمدی سراملو چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مسعود محمدی سراملو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود محمدی سراملو 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود محمدی سراملودکترمسعود محمدی سراملو dr masoud mohammadi saramlo از دکترهای متخصص داخلی شهریار هستند. مطب دکتر مسعود محمدی سراملو در شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، طبقه فوقانی پاساژ زرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود محمدی سراملو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165243141 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود محمدی سراملو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود محمدی سراملو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود محمدی سراملو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود محمدی سراملو متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود محمدی سراملو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.