دکتر احسان علیجانی

دکتر احسان علیجانی

تخصص داخلی

فلوشیپ غدد
شهریار
%94
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای مدرک تکمیلی غدد از دانشگاه انگلستان

عضو انجمن متخصصین غدد اروپا

عضو انجمن متخصصین داخلی ایران

عضو انجمن متخصصین اندوسکوپی و گوارش ایران

انجام کلونوسکوپی و آندوسکوپی

اسپرومتری(نوار بررسی ریه)

کد نظام پزشکی

115568

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه 7، واحد 20

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان علیجانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان علیجانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%94
14 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهریار
دکتر احسان علیجانی
دکتر احسان علیجانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان علیجانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان علیجانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان علیجانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان علیجانی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان علیجانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان علیجانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان علیجانی کجا است؟
دکتراحسان علیجانی مطب شهریار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احسان علیجانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احسان علیجانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان علیجانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان علیجانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان علیجانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان علیجانی چه زمانی است؟
دکتر احسان علیجانی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان علیجانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان علیجانی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر احسان علیجانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان علیجانی 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان علیجانیدکتراحسان علیجانی dr ehsan alijani از دکترهای متخصص داخلی شهریار هستند. مطب دکتر احسان علیجانی در شهریار، خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه 7، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان علیجانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165277499 , 09392222055 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان علیجانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان علیجانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان علیجانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان علیجانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان علیجانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.