نرگس پارسایی

نرگس پارسایی

کارشناس ارشد تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

ت-6617

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان کوروش، طبفه ۲

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نرگس پارسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نرگس پارسایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ستارخان
شیراز - شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان کوروش، طبفه ۲


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نرگس پارسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس پارسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نرگس پارسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نرگس پارسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس پارسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نرگس پارسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نرگس پارسایی کجا است؟
دکتر نرگس پارسایی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نرگس پارسایی را ببینید.
+
آیا نرگس پارسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس پارسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نرگس پارسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس پارسایی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نرگس پارسایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نرگس پارسایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل نرگس پارسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نرگس پارسایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نرگس پارسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نرگس پارسایی 0 از 5 است.
درباره نرگس پارسایی


دکتر نرگس پارسایی narges parsaei از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب نرگس پارسایی در شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان کوروش، طبفه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نرگس پارسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136491923-07136491974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نرگس پارسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نرگس پارسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نرگس پارسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نرگس پارسایی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نرگس پارسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.