دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

95972

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملیحه رفیع فرحزادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب زعفرانیه
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، نبش زعفرانیه ،ساختمان پزشکان ۱۵۹۰ زعفرانیه، ط۱۱، واحد۵۵


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه رفیع فرحزادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه رفیع فرحزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی کجا است؟
دکتر ملیحه رفیع فرحزادی 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملیحه رفیع فرحزادی را ببینید.
+
آیا دکتر ملیحه رفیع فرحزادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چه زمانی است؟
دکتر ملیحه رفیع فرحزادی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ملیحه رفیع فرحزادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملیحه رفیع فرحزادی 0 از 5 است.
درباره دکتر ملیحه رفیع فرحزادی


دکتر ملیحه رفیع فرحزادی dr malihe rafie farahzadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در تهران، خیابان ولیعصر، نبش زعفرانیه ،ساختمان پزشکان ۱۵۹۰ زعفرانیه، ط۱۱، واحد۵۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09127381586-02122716966-02122734323 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملیحه رفیع فرحزادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملیحه رفیع فرحزادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملیحه رفیع فرحزادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملیحه رفیع فرحزادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.