آناهیتا فلاحیان

آناهیتا فلاحیان

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
بندرعباس
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۴۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان سیدجمال اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس، سه راه سازمان، جنب مبل طوس، مجتمع پزشکان پاسارگاد، طبقه پنجم، واحد 16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به آناهیتا فلاحیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران آناهیتا فلاحیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سیدجمال اسدآبادی
ملاحظات

مدت هر نوبت 45 دقیقه است.

آناهیتا فلاحیان
آناهیتا فلاحیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آناهیتا فلاحیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آناهیتا فلاحیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آناهیتا فلاحیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آناهیتا فلاحیان چقدر است؟
هزینه ویزیت آناهیتا فلاحیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آناهیتا فلاحیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آناهیتا فلاحیان کجا است؟
دکتر آناهیتا فلاحیان 1 مطب در مطب خیابان سیدجمال اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب آناهیتا فلاحیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا آناهیتا فلاحیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا فلاحیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آناهیتا فلاحیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آناهیتا فلاحیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آناهیتا فلاحیان چه زمانی است؟
دکتر آناهیتا فلاحیان از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آناهیتا فلاحیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آناهیتا فلاحیان چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به آناهیتا فلاحیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی آناهیتا فلاحیان 5 از 5 است.

درباره آناهیتا فلاحیانآناهیتا فلاحیان anahita fallahian از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب آناهیتا فلاحیان در بندرعباس، سه راه سازمان، جنب مبل طوس، مجتمع پزشکان پاسارگاد، طبقه پنجم، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آناهیتا فلاحیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632242820 , 09356947544 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آناهیتا فلاحیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آناهیتا فلاحیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آناهیتا فلاحیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آناهیتا فلاحیان تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آناهیتا فلاحیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.