%۹۸
پیشنهاد(از ۶۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۱۶۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس،خیابان پهلوان شرقی، نرسیده به پل علی ابن مهزیار ، مجتمع طه ،طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قاسم جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قاسم جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶۹ کاربر)

%۹۸
۶۷ کاربر از ۶۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد.

مبلغ 5070 تومان جهت رزرو نوبت اینترنتی می باشد و هزینه ویزیت باید در مطب به صورت کامل پرداخت گردد.

نوبت های صبح از ساعت 10الی 12 و نوبت های عصر از ساعت 16 الی 21 می باشد.

دکتر قاسم جلالی
دکتر قاسم جلالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قاسم جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قاسم جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قاسم جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قاسم جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت قاسم جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قاسم جلالی کجا است؟
دکتر قاسم جلالی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر قاسم جلالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر قاسم جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قاسم جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قاسم جلالی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قاسم جلالی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر قاسم جلالی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قاسم جلالی چقدر است؟
تا کنون 69 نفر به دکتر قاسم جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قاسم جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر قاسم جلالیدکتر قاسم جلالی dr ghasem jalali از دکترهای متخصص تخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر قاسم جلالی در اهواز، کیانپارس،خیابان پهلوان شرقی، نرسیده به پل علی ابن مهزیار ، مجتمع طه ،طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قاسم جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09163166615 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قاسم جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قاسم جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قاسم جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قاسم جلالی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قاسم جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.