کد نظام پزشکی

ک-د-2925

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس کار درمانی

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، میدان قصرالدشت(مترو)، انتهای کوچه99قصرالدشت (مقربی)، فرعی راست، ابتدای کوچه 34، وکلا(ایمان شمالی/همت)

تلفن:09392024636

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سجاد پیشه ور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قصردشت
سجاد پیشه ور
سجاد پیشه ور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سجاد پیشه ور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سجاد پیشه ور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سجاد پیشه ور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سجاد پیشه ور چقدر است؟
هزینه ویزیت سجاد پیشه ور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سجاد پیشه ور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سجاد پیشه ور کجا است؟
دکترسجاد پیشه ور مطب قصردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سجاد پیشه ور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سجاد پیشه ور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سجاد پیشه ور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سجاد پیشه ور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سجاد پیشه ور متخصص کار درمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سجاد پیشه ور چه زمانی است؟
دکتر سجاد پیشه ور از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سجاد پیشه ور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سجاد پیشه ور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سجاد پیشه ور رای داده‌اند. میانگین امتیازی سجاد پیشه ور 0 از 5 است.

درباره سجاد پیشه وردکترسجاد پیشه ور sajjad pishe var از دکترهای متخصص کار درمانی شیراز هستند. مطب سجاد پیشه ور در شیراز، میدان قصرالدشت(مترو)، انتهای کوچه99قصرالدشت (مقربی)، فرعی راست، ابتدای کوچه 34، وکلا(ایمان شمالی/همت) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سجاد پیشه ور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09392024636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سجاد پیشه ور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سجاد پیشه ور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سجاد پیشه ور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سجاد پیشه ور متخصص کار درمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کار درمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سجاد پیشه ور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.