دکتر علیرضا دادپی

دکتر علیرضا دادپی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

88071

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب جنت آباد

آدرس:

تهران، جنت‌آباد مرکزی، بالاتر از همت، روبروی 35 متری گلستان، خیابان اقاقیا، درمانگاه الیاد، طبقه 4

تلفن:09034486417

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا دادپی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا دادپی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جنت آباد
دکتر علیرضا دادپی
دکتر علیرضا دادپی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا دادپی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا دادپی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا دادپی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا دادپی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا دادپی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا دادپی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا دادپی کجا است؟
دکترعلیرضا دادپی مطب جنت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا دادپی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا دادپی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا دادپی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا دادپی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا دادپی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا دادپی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا دادپی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا دادپی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا دادپی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علیرضا دادپی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا دادپی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا دادپیدکترعلیرضا دادپی dr alireza dadpay از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر علیرضا دادپی در تهران، جنت‌آباد مرکزی، بالاتر از همت، روبروی 35 متری گلستان، خیابان اقاقیا، درمانگاه الیاد، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا دادپی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09034486417 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا دادپی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا دادپی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا دادپی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا دادپی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا دادپی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.