دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر آرزو حسامی فرد

دکتر آرزو حسامی فرد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

77556

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب گاندی

آدرس:

تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، کوچه دوم، پلاک 1، طبقه 4

تلفن:02188780254

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو حسامی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرزو حسامی فرد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب گاندی
تهران - تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، کوچه دوم، پلاک 1، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو حسامی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو حسامی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو حسامی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو حسامی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو حسامی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو حسامی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو حسامی فرد کجا است؟
دکتر آرزو حسامی فرد 1 مطب در مطب گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرزو حسامی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو حسامی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو حسامی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو حسامی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو حسامی فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو حسامی فرد چه زمانی است؟
دکتر آرزو حسامی فرد از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو حسامی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو حسامی فرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرزو حسامی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو حسامی فرد 0 از 5 است.
درباره دکتر آرزو حسامی فرد


دکتر آرزو حسامی فرد dr arezo hesami fard از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر آرزو حسامی فرد در تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، کوچه دوم، پلاک 1، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو حسامی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188780254 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو حسامی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو حسامی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو حسامی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو حسامی فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو حسامی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.