دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پروانه کفشبانی

دکتر پروانه کفشبانی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

فلوشیپ نارسایی قلب و پیوند
مشهد

کد نظام پزشکی

81238

درباره‌پزشک

فوق تخصص قلب و 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

خیابان چمران، گلستان شرقی، ساختمان پزشکان پورسینا، روبه روی بیمارستان آریا

تلفن:05132290971

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروانه کفشبانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروانه کفشبانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان چمران
مشهد - خیابان چمران، گلستان شرقی، ساختمان پزشکان پورسینا، روبه روی بیمارستان آریا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروانه کفشبانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروانه کفشبانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروانه کفشبانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروانه کفشبانی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروانه کفشبانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه کفشبانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروانه کفشبانی کجا است؟
دکتر پروانه کفشبانی 1 مطب در مطب خیابان چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروانه کفشبانی را ببینید.
+
آیا دکتر پروانه کفشبانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه کفشبانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروانه کفشبانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروانه کفشبانی متخصص جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروانه کفشبانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پروانه کفشبانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه کفشبانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروانه کفشبانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پروانه کفشبانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروانه کفشبانی 0 از 5 است.
درباره دکتر پروانه کفشبانی


دکتر پروانه کفشبانی dr parvane kafshbani از دکترهای متخصص مشهد هستند. مطب دکتر پروانه کفشبانی در خیابان چمران، گلستان شرقی، ساختمان پزشکان پورسینا، روبه روی بیمارستان آریا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروانه کفشبانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132290971 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروانه کفشبانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروانه کفشبانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروانه کفشبانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروانه کفشبانی متخصص و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروانه کفشبانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.