%۹۲
پیشنهاد(از ۲۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۰۷۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، ساختمان اهورا، طبقه 6، واحد 66

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم ادیب آرا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم ادیب آرا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۳ کاربر)

%۹۲
۲۱ کاربر از ۲۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
ملاحظات

معطلی در مطب نامشخص است.

دکتر مریم ادیب آرا
دکتر مریم ادیب آرا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم ادیب آرا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ادیب آرا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم ادیب آرا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم ادیب آرا چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ادیب آرا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ادیب آرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم ادیب آرا کجا است؟
دکتر مریم ادیب آرا 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم ادیب آرا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم ادیب آرا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ادیب آرا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم ادیب آرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ادیب آرا متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم ادیب آرا چه زمانی است؟
دکتر مریم ادیب آرا از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ادیب آرا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم ادیب آرا چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر مریم ادیب آرا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم ادیب آرا 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم ادیب آرادکتر مریم ادیب آرا dr maryam adibara از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مریم ادیب آرا در شیراز، معالی آباد، ساختمان اهورا، طبقه 6، واحد 66 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم ادیب آرا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09029102333 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم ادیب آرا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم ادیب آرا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم ادیب آرا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم ادیب آرا تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم ادیب آرا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.