دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
نازنین یزدانی نسب

نازنین یزدانی نسب

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

50239

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب مارلیک

آدرس:

کرج،مارلیک، میدان گلها، جنب ازمایشگاه مینو

تلفن:02165104602

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نازنین یزدانی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نازنین یزدانی نسب
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مارلیک
کرج - کرج،مارلیک، میدان گلها، جنب ازمایشگاه مینو


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نازنین یزدانی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین یزدانی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نازنین یزدانی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نازنین یزدانی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین یزدانی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نازنین یزدانی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نازنین یزدانی نسب کجا است؟
دکتر نازنین یزدانی نسب 1 مطب در مطب مارلیک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نازنین یزدانی نسب را ببینید.
+
آیا نازنین یزدانی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین یزدانی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نازنین یزدانی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین یزدانی نسب متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نازنین یزدانی نسب چه زمانی است؟
دکتر نازنین یزدانی نسب از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نازنین یزدانی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نازنین یزدانی نسب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نازنین یزدانی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی نازنین یزدانی نسب 0 از 5 است.
درباره نازنین یزدانی نسب


دکتر نازنین یزدانی نسب nazanin yazdani nasab از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب نازنین یزدانی نسب در کرج،مارلیک، میدان گلها، جنب ازمایشگاه مینو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نازنین یزدانی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165104602 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نازنین یزدانی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نازنین یزدانی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نازنین یزدانی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نازنین یزدانی نسب متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نازنین یزدانی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.