دکتر نرگس حسنلو

دکتر نرگس حسنلو

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۲۴۳۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، کوی شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میرداماد
دکتر نرگس حسنلو
دکتر نرگس حسنلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرگس حسنلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس حسنلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرگس حسنلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرگس حسنلو چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس حسنلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس حسنلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرگس حسنلو کجا است؟
دکتر نرگس حسنلو 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نرگس حسنلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نرگس حسنلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس حسنلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرگس حسنلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس حسنلو متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرگس حسنلو چه زمانی است؟
دکتر نرگس حسنلو از روز پنجشنبه 3 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس حسنلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرگس حسنلو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نرگس حسنلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرگس حسنلو 0 از 5 است.

درباره دکتر نرگس حسنلو

دکتر نرگس حسنلو dr narges hassanlo از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر نرگس حسنلو در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، کوی شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس حسنلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122898900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس حسنلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس حسنلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس حسنلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس حسنلو تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرگس حسنلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.