%97
پیشنهاد(از 52 کاربر)

درباره‌پزشک

تشخیص بدخیمی و تزریق شیمی درمانی و ایمونوتراپی

تشخیص و درمان بیماریهای خونی و طب داخلی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، میدان نمازی، خیابان ملاصدرا، کوچه 1، مجتمع پزشکی اهورا، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن تواضع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن تواضع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 52 کاربر)

%97
50 کاربر از 52 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند. به دقت به گفته های بیمار گوش میدهند و با دقت به سوال ها جواب میدهند. بسیار متین خوش اخلاق و با سواد هستند. من این پزشک محترم را به همه پیشنهاد می کنم واز ایشان سپاسگزارم از تهران محمد از سایت دکتر تو هم به خاطر ارائه خدمات خوب بینهایت سپاس گزارم

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده شریف وبا اخلاق وکمالات درجه یک

فائزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر عالی وخوش اخلاق وتشخیص دقیق بیماری

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با اخلاق و باحوصله ای هستند و با دقت کامل مشکلات بیمار را بررسی و ارائه درمان می کنند.

ناهید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار متین خوش برخورد ودلسوز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن تواضع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن تواضع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن تواضع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن تواضع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن تواضع چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن تواضع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن تواضع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن تواضع کجا است؟
دکتر محسن تواضع 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن تواضع را ببینید.
+
آیا دکتر محسن تواضع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن تواضع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن تواضع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن تواضع متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن تواضع چه زمانی است؟
دکتر محسن تواضع از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن تواضع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن تواضع چقدر است؟
تا کنون 52 نفر به دکتر محسن تواضع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن تواضع 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن تواضعدکتر محسن تواضع dr mohsen tavazo از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محسن تواضع در شیراز، میدان نمازی، خیابان ملاصدرا، کوچه 1، مجتمع پزشکی اهورا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن تواضع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09057153366-07133231853 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن تواضع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن تواضع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن تواضع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن تواضع متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن تواضع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.