دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر طاهره طاهری

دکتر طاهره طاهری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

29281
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهره طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صفیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من سال ۸۲ دخترم رو خانم دکتر بدنیا اوردند. اونقدر مهربون و صبورن و اونقدر مسلط به کارشون که من هرکی که یک دکترخوب بخواد ایشون رو معرفی میکنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر طاهره طاهری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان محتشمی
مشهد - مشهد، خیابان محتشمی، کوه سنگی 7، جنب بیمارستان مهر، ساختمان پزشکان فراز، طبقه 4، واحد 403


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره طاهری کجا است؟
دکتر طاهره طاهری 1 مطب در مطب خیابان محتشمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره طاهری را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره طاهری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره طاهری چه زمانی است؟
دکتر طاهره طاهری از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره طاهری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر طاهره طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره طاهری 5 از 5 است.
درباره دکتر طاهره طاهری


دکتر طاهره طاهری dr tahere taheri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر طاهره طاهری در مشهد، خیابان محتشمی، کوه سنگی 7، جنب بیمارستان مهر، ساختمان پزشکان فراز، طبقه 4، واحد 403 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138431338 , 05138402541 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره طاهری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.