دکتر ندا کریمی

دکتر ندا کریمی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

جراحی بسته دیسک کمر و گردن
تهران

کد نظام پزشکی

129012
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی بسته کمر و گردن برای دیسک کمر و گردن 

نوار عضله

دوره تکمیلی فلوشیپ درد از انجمن جهانی درد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، خیابان نیاوران، روبروی مرکز خرید نارون، جنب بانک دی، پلاک 127، طبقه 5، واحد 9

تلفن:02126122626

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من مراجعه اولم هست برای پارگی تاندون مچ پا روش پی فرپی و فیزیو دادن امیدوار جواب بگیرم و عمل نکنم به نظر دکتر خوبی اومدن باید نتیجه کار رو ببینم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ندا کریمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نیاوران
تهران - تهران، خیابان نیاوران، روبروی مرکز خرید نارون، جنب بانک دی، پلاک 127، طبقه 5، واحد 9


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا کریمی کجا است؟
دکتر ندا کریمی 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر ندا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا کریمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا کریمی چه زمانی است؟
دکتر ندا کریمی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا کریمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ندا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا کریمی 5 از 5 است.
درباره دکتر ندا کریمی


دکتر ندا کریمی dr neda karimi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر ندا کریمی در تهران، خیابان نیاوران، روبروی مرکز خرید نارون، جنب بانک دی، پلاک 127، طبقه 5، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126122626 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا کریمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.