دکتر الهام کرباسی

دکتر الهام کرباسی

تخصص گوش، حلق و بینی

کرمان

کد نظام پزشکی

141702
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام کرباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام کرباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یاسر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی با حوصله تشخیص خوب

یاسر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

این سایت خیلی زود از من نظر خواست، من که تازه درمانم در رابطه با سینوزیت شروع کردم و نتیجه هنوز مشخص نیست، اما در رابطه با شیوه برخورد و معاینه کامل به این دکتر نمره نود و پنج میدم.

کورش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تشكر از خانوم دكتر كرباسي و تجويز بسيار عالي شون علايمم خيلي بهتر شده🌺🌺🌺

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام کرباسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام کرباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام کرباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام کرباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام کرباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام کرباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کرباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام کرباسی کجا است؟
دکتر الهام کرباسی 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام کرباسی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام کرباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کرباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام کرباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام کرباسی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام کرباسی چه زمانی است؟
دکتر الهام کرباسی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کرباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام کرباسی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر الهام کرباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام کرباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام کرباسیدکتر الهام کرباسی dr elham karbasi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر الهام کرباسی در کرمان، خیابان جهاد، کوچه 3، ساختمان پارس، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام کرباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09916903586-03432221065 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام کرباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام کرباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام کرباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام کرباسی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام کرباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.