%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مهارت های زندگی برای بزرگسال (آموزش ارتباط مؤثر، جرأت ورزی، كنترل خشم و ...)

روان درمانگر هيجان مدار(EFT)

کد نظام پزشکی

31466

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب 20 متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، 20 متری سینما سعدی، روب روی کوچه6، مرکز مشاوره رویش

تلفن:07132336249

اطلاعات مطب چهارراه چنچنه

آدرس:

شیراز، چهارراه چنچنه، کوچه10، مرکز مشاوره تحول

تلفن:07132291556

افتخارات

كارشناسي ارشد روانشناسي تربيتي از دانشگاه علوم تحقيقات تهران

* عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

* عضو انجمن مشاوره ایران

* عضو انجمن روانشناسی ایران 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به بهاره مرزوق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران بهاره مرزوق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب 20 متری سینما سعدی
مطب چهارراه چنچنه
بهاره مرزوق
بهاره مرزوق

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بهاره مرزوق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهاره مرزوق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بهاره مرزوق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بهاره مرزوق چقدر است؟
هزینه ویزیت بهاره مرزوق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بهاره مرزوق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بهاره مرزوق کجا است؟
دکتربهاره مرزوق مطب 20 متری سینما سعدی و مطب چهارراه چنچنه مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب بهاره مرزوق، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا بهاره مرزوق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره مرزوق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بهاره مرزوق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهاره مرزوق متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بهاره مرزوق چه زمانی است؟
دکتر بهاره مرزوق از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بهاره مرزوق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بهاره مرزوق چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به بهاره مرزوق رای داده‌اند. میانگین امتیازی بهاره مرزوق 5 از 5 است.

درباره بهاره مرزوقدکتربهاره مرزوق bahareh marzough از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب بهاره مرزوق در شیراز، چهارراه چنچنه، کوچه10، مرکز مشاوره تحول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بهاره مرزوق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132291556 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بهاره مرزوق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بهاره مرزوق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بهاره مرزوق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بهاره مرزوق متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بهاره مرزوق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.