دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر خشایار سنجری

دکتر خشایار سنجری

تخصص جراحی عمومی

شهریار

کد نظام پزشکی

129997

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی لاپاراسکوپی

زیبایی، لیپوماتیک (پیکرتراشی)

جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

ختنه، جراحی سرپایی

آدرس اینستاگرام : Dr.sanjary@

آدرس وبسایت : Www.dr-sanjary.com

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهارراه مخابرات، کوچه رودکی، پلاک 9

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خشایار سنجری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خشایار سنجری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهریار
شهریار - شهریار، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهارراه مخابرات، کوچه رودکی، پلاک 9


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خشایار سنجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خشایار سنجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خشایار سنجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خشایار سنجری چقدر است؟
هزینه ویزیت خشایار سنجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار سنجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خشایار سنجری کجا است؟
دکتر خشایار سنجری 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خشایار سنجری را ببینید.
+
آیا دکتر خشایار سنجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار سنجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خشایار سنجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خشایار سنجری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خشایار سنجری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خشایار سنجری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار سنجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خشایار سنجری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خشایار سنجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خشایار سنجری 0 از 5 است.
درباره دکتر خشایار سنجری


دکتر خشایار سنجری dr khashayar sanjari از دکترهای متخصص جراحی عمومی شهریار هستند. مطب دکتر خشایار سنجری در شهریار، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهارراه مخابرات، کوچه رودکی، پلاک 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خشایار سنجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09026666067-02165257111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خشایار سنجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خشایار سنجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خشایار سنجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خشایار سنجری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خشایار سنجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.