ماریا فروتن راد

ماریا فروتن راد

کارشناس تغذیه

متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تهران

کد نظام پزشکی

ن-ت654

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران ، پایدارفر،بوستان پنجم، پلاک 56، طبقه4، واحد15

تلفن:02122547872

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ماریا فروتن راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ماریا فروتن رادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ماریا فروتن راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماریا فروتن راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ماریا فروتن راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ماریا فروتن راد چقدر است؟
هزینه ویزیت ماریا فروتن راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ماریا فروتن راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ماریا فروتن راد کجا است؟
دکتر ماریا فروتن راد 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ماریا فروتن راد را ببینید.
+
آیا ماریا فروتن راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماریا فروتن راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ماریا فروتن راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماریا فروتن راد متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ماریا فروتن راد چه زمانی است؟
دکتر ماریا فروتن راد از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ماریا فروتن راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ماریا فروتن راد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ماریا فروتن راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی ماریا فروتن راد 0 از 5 است.

درباره ماریا فروتن راددکتر ماریا فروتن راد maria forotan rad از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب ماریا فروتن راد در تهران، خیابان پاسداران ، پایدارفر،بوستان پنجم، پلاک 56، طبقه4، واحد15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ماریا فروتن راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122547872 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ماریا فروتن راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ماریا فروتن راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ماریا فروتن راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ماریا فروتن راد متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ماریا فروتن راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.