دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید امیرحسین ابطحی

دکتر سید امیرحسین ابطحی

تخصص کودکان و نوزادان

شهریار

کد نظام پزشکی

121549
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

کلینیک تخصصی آسم و آلرژی، نوزادان

گوارش، رشد، نمو و افزایش قد، لاغری، اعصاب، اطفال، نفرولوژی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکی مرکزی، طبقه 2

تلفن:02165222219

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید امیرحسین ابطحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید امیرحسین ابطحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی خیلی دکتر خوبی هستن پیشنهاد میکنم یکبار کودک خود را پیششون ببرید.

پاکان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا پزشک خوب و کار بلدی هستن .دو تا پسرهای من از بیماران دکتر ابطحی هستند و واقعا راضی هستم از ایشون .الهی همچنان مفید وپایدار بمانند

نفس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید امیرحسین ابطحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهریار
شهریار - شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکی مرکزی، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امیرحسین ابطحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امیرحسین ابطحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امیرحسین ابطحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید امیرحسین ابطحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امیرحسین ابطحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرحسین ابطحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید امیرحسین ابطحی کجا است؟
دکتر سید امیرحسین ابطحی 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امیرحسین ابطحی را ببینید.
+
آیا دکتر سید امیرحسین ابطحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرحسین ابطحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید امیرحسین ابطحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امیرحسین ابطحی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امیرحسین ابطحی چه زمانی است؟
دکتر سید امیرحسین ابطحی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرحسین ابطحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امیرحسین ابطحی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید امیرحسین ابطحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امیرحسین ابطحی 5 از 5 است.
درباره دکتر سید امیرحسین ابطحی


دکتر سید امیرحسین ابطحی dr seyed amirhosein abtahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شهریار هستند. مطب دکتر سید امیرحسین ابطحی در شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکی مرکزی، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امیرحسین ابطحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165222219 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امیرحسین ابطحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امیرحسین ابطحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امیرحسین ابطحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امیرحسین ابطحی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امیرحسین ابطحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.