دکتر شیرین شفقت دهکردی

دکتر شیرین شفقت دهکردی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

45968

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیرین شفقت دهکردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز
دکتر شیرین شفقت دهکردی
دکتر شیرین شفقت دهکردی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیرین شفقت دهکردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیرین شفقت دهکردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیرین شفقت دهکردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیرین شفقت دهکردی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیرین شفقت دهکردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین شفقت دهکردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیرین شفقت دهکردی کجا است؟
دکترشیرین شفقت دهکردی درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیرین شفقت دهکردی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیرین شفقت دهکردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین شفقت دهکردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیرین شفقت دهکردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیرین شفقت دهکردی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیرین شفقت دهکردی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شیرین شفقت دهکردی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین شفقت دهکردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیرین شفقت دهکردی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیرین شفقت دهکردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیرین شفقت دهکردی 0 از 5 است.

درباره دکتر شیرین شفقت دهکردیدکترشیرین شفقت دهکردی dr shirin shafeghat dehkordi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر شیرین شفقت دهکردی در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیرین شفقت دهکردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیرین شفقت دهکردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیرین شفقت دهکردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیرین شفقت دهکردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیرین شفقت دهکردی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیرین شفقت دهکردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.