دکتر نادیا یثربی

دکتر نادیا یثربی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

شیراز

کد نظام پزشکی

49651

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادیا یثربی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نادیا یثربیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادیا یثربی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیا یثربی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادیا یثربی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادیا یثربی چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیا یثربی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا یثربی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادیا یثربی کجا است؟
دکتر نادیا یثربی 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادیا یثربی را ببینید.
+
آیا دکتر نادیا یثربی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا یثربی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادیا یثربی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیا یثربی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادیا یثربی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نادیا یثربی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا یثربی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادیا یثربی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نادیا یثربی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادیا یثربی 0 از 5 است.

درباره دکتر نادیا یثربیدکتر نادیا یثربی dr nadiya yasrebi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر نادیا یثربی در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادیا یثربی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادیا یثربی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادیا یثربی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادیا یثربی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادیا یثربی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادیا یثربی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.