دکتر محسن عدالت خواه

دکتر محسن عدالت خواه

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه

یزد

کد نظام پزشکی

59544
%100
پیشنهاد(از 26 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

عضو انجمن جراحان امریکا

جراحی زیبایی بینی
جراحی پلک
درمان خروپف
جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس ها
جراحی های گوش

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه

اطلاعات مطب بلوار بسیج

آدرس:

یزد، بلوار بسیج، بلوار عاصی زاده، پلاک 46، ساختمان پزشکان مه در، طبقه سوم

تلفن:03536290800

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک صادرات
 • دی
 • سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن عدالت خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن عدالت خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%100
26 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عمل گوش انجام دادم خیلی خوب بود.

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مدتی بود قسمت بیرونی گوشم درد داشت و از شدت درد دکتر اورژانس رفتم بهم آمپول دگزا و آمو کسیسیلین وقطره داد اما خوب نشدم دوباره سه روز بعد دکتر کلینیک رفتم و ایشون یه مدل دیگه قطره گوش وسفالکسین وچن داروی دیگر بهم دادن و باز هم خوب نشد اما دفعه سوم دکتر عدالت خواه آمدم‌ و معلوم شد ربطی به گوشم نداشته و از فکم بوده و الکی دارو مصرف کردم با یه بار مصرف داروی دکتر عدالت خواه کامل خوب شدم و گفتن از حرص و جوش زیاد و حرف زدن و تخمه و آدامس خوردن است که اینجوری شدم دکتر عالی هستند. حتما بهتون پیشنهاد میکنم .

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتری بسیار خوش برخورد و کاربلد بودن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک فوق العاده مهربان و دقیق و با تجربه.

یاسمن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر محسن عدالت خواه خوش اخلاق و مهربون بودند. واقعن عالی بودند. ایشاالله که همه چی خوب پیش بره دارو استفاده میکنم درد گوش که داشتم کم تر شده خدا رو شکر مرسی از دکتر محسن عدالت خواه تشکر میکنم از خوش اخلاقی و مهربونی بهترین دکتر هستن رفتم پیششون بار اولم بود خیلی خوش اومد دیگه هیچ دکتری نمیرم فقط میرم دکتر محسن عدالت خواه بهترینن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن عدالت خواهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن عدالت خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن عدالت خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن عدالت خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن عدالت خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن عدالت خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عدالت خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن عدالت خواه کجا است؟
دکتر محسن عدالت خواه 1 مطب در مطب بلوار بسیج دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن عدالت خواه را ببینید.
+
آیا دکتر محسن عدالت خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عدالت خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن عدالت خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن عدالت خواه متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی قاعده جمجمه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن عدالت خواه چه زمانی است؟
دکتر محسن عدالت خواه از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عدالت خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن عدالت خواه چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر محسن عدالت خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن عدالت خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن عدالت خواهدکتر محسن عدالت خواه dr mohsen edalatkhah از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی یزد هستند. مطب دکتر محسن عدالت خواه در یزد، بلوار بسیج، بلوار عاصی زاده، پلاک 46، ساختمان پزشکان مه در، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن عدالت خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536290800 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن عدالت خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن عدالت خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن عدالت خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن عدالت خواه متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن عدالت خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.