کد نظام پزشکی

2287

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، مقابل بیمارستان قائم، جنب پل هوایی، ساختمان ۷۳، طبقه ۵

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران کاظم اسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
کاظم اسلامی
کاظم اسلامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت کاظم اسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاظم اسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد کاظم اسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت کاظم اسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت کاظم اسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل کاظم اسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب کاظم اسلامی کجا است؟
دکترکاظم اسلامی مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب کاظم اسلامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا کاظم اسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم اسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
کاظم اسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاظم اسلامی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد کاظم اسلامی چه زمانی است؟
دکتر کاظم اسلامی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل کاظم اسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از کاظم اسلامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به کاظم اسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی کاظم اسلامی 0 از 5 است.

درباره کاظم اسلامیدکترکاظم اسلامی kazem eslami از دکترهای متخصص تغذیه مشهد هستند. مطب کاظم اسلامی در مشهد، بلوار احمدآباد، مقابل بیمارستان قائم، جنب پل هوایی، ساختمان ۷۳، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب کاظم اسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138452240-05138445894 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام کاظم اسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی کاظم اسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط کاظم اسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از کاظم اسلامی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد کاظم اسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.