دکتر رضا بیدکی

دکتر رضا بیدکی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

فلوشیپ نوروسایکیاتری
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تشخیص و درمان آلزایمر و سندروم های فراموشی

درمان اختلالات حرکتی و تیک

پارکینسونیسم

صرع

نقص توجه و فراموشی

درمان مشکلات ذهنی و رفتاری ناشی از آسیب های مغزی، تومورهای مغزی

مسائل عصبی و رفتاری مربوط به سردرد، تشنج و ...

انجام آزمون حافظه

کد نظام پزشکی

88451

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

افتخارات

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

کارشناس ارشد آموزش پزشکی

عضو گروه سالمندی

عضومرکز تحقیقات اعتیاد و علوم رفتاری

عضو مرکز تحقیقات دیابت یزد

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا بیدکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا بیدکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر رضا بیدکی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر رضا بیدکی
دکتر رضا بیدکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا بیدکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا بیدکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا بیدکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا بیدکی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا بیدکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا بیدکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا بیدکی کجا است؟
دکتر رضا بیدکی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر رضا بیدکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا بیدکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا بیدکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا بیدکی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا بیدکی چه زمانی است؟
دکتر رضا بیدکی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا بیدکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا بیدکی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رضا بیدکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا بیدکی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا بیدکیدکتررضا بیدکی dr reza bidaki telvisit از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا بیدکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا بیدکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا بیدکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا بیدکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا بیدکی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا بیدکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.