دکتر پریچهر کفایی

دکتر پریچهر کفایی

تخصص پوست، مو و زیبایی

یزد
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

34446

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب میدان شهدا

آدرس:

یزد،میدان شهدای مهراب ، بیمارستان مرتاض

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریچهر کفایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریچهر کفایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان شهدا
دکتر پریچهر کفایی
دکتر پریچهر کفایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریچهر کفایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریچهر کفایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریچهر کفایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریچهر کفایی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریچهر کفایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریچهر کفایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریچهر کفایی کجا است؟
دکترپریچهر کفایی مطب میدان شهدا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریچهر کفایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریچهر کفایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریچهر کفایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریچهر کفایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریچهر کفایی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریچهر کفایی چه زمانی است؟
دکتر پریچهر کفایی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریچهر کفایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریچهر کفایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر پریچهر کفایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریچهر کفایی 5 از 5 است.

درباره دکتر پریچهر کفاییدکترپریچهر کفایی dr parichehr kafaei از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی یزد هستند. مطب دکتر پریچهر کفایی در یزد،میدان شهدای مهراب ، بیمارستان مرتاض واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریچهر کفایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538260070-03538277037 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریچهر کفایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریچهر کفایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریچهر کفایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریچهر کفایی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریچهر کفایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.