دکتر لیلا بهادرزاده

دکتر لیلا بهادرزاده

تخصص جراحی عمومی

یزد
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

90356

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، داخل کوچه هدایتی، ساختمان آزمایشگاه سینا، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا بهادرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا بهادرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر لیلا بهادرزاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر لیلا بهادرزاده
دکتر لیلا بهادرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا بهادرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا بهادرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا بهادرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا بهادرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا بهادرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بهادرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا بهادرزاده کجا است؟
دکترلیلا بهادرزاده مطب بلوار طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا بهادرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا بهادرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بهادرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا بهادرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا بهادرزاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا بهادرزاده چه زمانی است؟
دکتر لیلا بهادرزاده از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بهادرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا بهادرزاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر لیلا بهادرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا بهادرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا بهادرزادهدکترلیلا بهادرزاده dr leyla bahadorzade از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر لیلا بهادرزاده در یزد، بلوار طالقانی، داخل کوچه هدایتی، ساختمان آزمایشگاه سینا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا بهادرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537264299 , 03537269566 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا بهادرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا بهادرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا بهادرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا بهادرزاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا بهادرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.