دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی

دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی

پزشک دندان پزشک

یزد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۸۸۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندان پزشک

اطلاعات مطب بلوار مدرس

آدرس:

یزد، بلوار مدرس، قبل از میدان خاتمی، ابتدای شهرک بهاران

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار مدرس
دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی
دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا حیدری پور احمدآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی کجا است؟
دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی 1 مطب در مطب بلوار مدرس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی متخصص دندان پزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی چه زمانی است؟
دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی از روز دوشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی

دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی dr zahra heydaripur ahmad abadi از دکترهای متخصص پزشک دندان پزشک یزد هستند. مطب دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی در یزد، بلوار مدرس، قبل از میدان خاتمی، ابتدای شهرک بهاران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536281508 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی پزشک دندان پزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندان پزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا حیدری پور احمدآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.