دکتر مریم شناسا

دکتر مریم شناسا

تخصص بیهوشی

شیراز

کد نظام پزشکی

80314

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی بیست متری سینما سعدی، ساختمان آریا، طبقه چهارم

تلفن:09355029693

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم شناسا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم شناساسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم شناسا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم شناسا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم شناسا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم شناسا چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم شناسا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شناسا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم شناسا کجا است؟
دکتر مریم شناسا 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم شناسا را ببینید.
+
آیا دکتر مریم شناسا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شناسا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم شناسا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم شناسا متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم شناسا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم شناسا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شناسا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم شناسا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم شناسا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم شناسا 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم شناسادکتر مریم شناسا dr maraya shenasa از دکترهای متخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر مریم شناسا در شیراز، خیابان زند، روبه روی بیست متری سینما سعدی، ساختمان آریا، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم شناسا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09355029693 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم شناسا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم شناسا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم شناسا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم شناسا متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم شناسا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.