دکتر بتول صادقی

دکتر بتول صادقی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

42174
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، ساختمان ۷۳، طبقه ۵

تلفن:05138406854

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بتول صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بتول صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر خیلی باصبر و حوصله و خوش اخلاق بودند.به تمام نکاتی که میگفتم با حوصله گوش میدادند و به تمام سوالاتم به طور کامل پاسخ دادند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای زایمان اولم دکترم بودن و برای زایمان دومم و مراقبت های بارداری ب ایشون مراجعه کردم و ب کارشون ایمان دارم

اعظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من پیش خانم دکتر عمل کولپورافی انجام دادم کارشون عالیه. واقعا از ایشون ممنونم بابت برخورد خوب و اخلاق عالیشون. وقت شناس و دلسوز بیمار هستن

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر خیلی سریع خیالم رو راحت کردن که هیچ مشکلی نیست.

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای مشاوره جراحی آمدم و از مراجعه خود بسیار راضی هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بتول صادقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بتول صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بتول صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بتول صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بتول صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت بتول صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بتول صادقی کجا است؟
دکتر بتول صادقی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بتول صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر بتول صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بتول صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بتول صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بتول صادقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بتول صادقی چه زمانی است؟
دکتر بتول صادقی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بتول صادقی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر بتول صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بتول صادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر بتول صادقیدکتر بتول صادقی dr batol sadeghi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر بتول صادقی در مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، ساختمان ۷۳، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بتول صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138406854 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بتول صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بتول صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بتول صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بتول صادقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بتول صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.