دکتر بتول صادقی

دکتر بتول صادقی

کد نظام پزشکی: 42174
5 (43 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
560 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر بتول صادقی

مطب بلوار احمدآباد
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، ساختمان ۷۳، طبقه ۵
اولین نوبت آزاد: امروز | 19:00

آدرس مطب دکتر بتول صادقی

مطب بلوار احمدآباد
آدرس:
مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، ساختمان ۷۳، طبقه ۵
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر بتول صادقی

بیمه تامین اجتماعی
بیمه کارمندان دولت
بیمه نیروهای مسلح

نظرات درباره دکتر بتول صادقی

5
از 43 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
حلیمه(1403/03/22)
نوبت دهی مطب
(1403/03/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: برای زایمان رفتم ، خانوم دکتر اصلا آدم و نگران نمیکنن با صبر حوصله خیلی خیلی با وقار و مهربان عالی ترین زایمان داشتم مدیون ایشونم
کاربر دکترتو(1403/02/22)
نوبت دهی مطب
(1403/02/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من ماه هفتم بود و قسمت های ناف دلم درد میکرد کم خوراک و وزنم کم بود ، که خانم دکتر داروهای خاصی نوشتن و در حال درمان هستم ، البته تو چهارماهگی به یک دکتر دیگه مراجعه کردم دکتر خوبی بودند چون زیر دلم درد میکرد قرص های خاصی دادند که بهتر نشدم سنو رو که نگاه کردند فقط تاریخ زایمانم رو گفتند ولی متاسفانه نگفتند جنین بر پا است از دستشون ناراحت شدم ، ولی خانم صادقی از وزن و چطور بودن فرزندان دیگر هم از من پرسیدن ، ولی متاسفانه مبلغ وزیت خیلی زیاده اگر ویزیت کمی کمتر کنن خیلی خوبه چون من به خیلی ها معرفی کردم ولی با ویزیت ایشون مشکل دارن
عاطفه(1403/02/19)
نوبت دهی مطب
(1403/02/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه چکاپ بوده
لیلا(1403/02/18)
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر با دقت نظر بالا با حوصله و صبور ،وقت کافی برای توضیحات به بیمار میگذارند ،تشخیص عالی
سمانه(1403/01/20)
نوبت دهی مطب
(1403/01/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتری با حوصله و با اخلاق. وقت میزارن برای مریض و به تمام سوالات پاسخ میدن.

سوالات متداول راجع به دکتر بتول صادقی

چطور می‌توانم نوبت دکتر بتول صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بتول صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بتول صادقی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر بتول صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت بتول صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر بتول صادقی کجا است؟
دکتر بتول صادقی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بتول صادقی را ببینید.
آیا دکتر بتول صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بتول صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر بتول صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بتول صادقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بتول صادقی چه زمانی است؟
دکتر بتول صادقی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بتول صادقی چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر بتول صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بتول صادقی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر بتول صادقیدکتر بتول صادقی dr batol sadeghi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر بتول صادقی در مشهد، بلوار احمدآباد، روبه روی بیمارستان قائم، ساختمان ۷۳، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بتول صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138406854 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بتول صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بتول صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بتول صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بتول صادقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بتول صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.