دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حسین اعرافی

دکتر حسین اعرافی

تخصص کودکان و نوزادان

یزد

کد نظام پزشکی

66545

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سلمان

آدرس:

یزد، خیابان سلمان، بیمارستان گودرز

تلفن:03535255647

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین اعرافی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین اعرافی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سلمان
یزد - یزد، خیابان سلمان، بیمارستان گودرز


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو45,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین اعرافی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین اعرافی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین اعرافی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین اعرافی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین اعرافی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اعرافی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین اعرافی کجا است؟
دکتر حسین اعرافی 1 مطب در مطب خیابان سلمان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین اعرافی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین اعرافی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اعرافی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین اعرافی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین اعرافی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین اعرافی چه زمانی است؟
دکتر حسین اعرافی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اعرافی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین اعرافی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین اعرافی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین اعرافی 0 از 5 است.
درباره دکتر حسین اعرافی


دکتر حسین اعرافی dr hosein arafi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر حسین اعرافی در یزد، خیابان سلمان، بیمارستان گودرز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین اعرافی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03535255647 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین اعرافی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین اعرافی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین اعرافی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین اعرافی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین اعرافی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.