%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

فلوشیپ لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی زنان و زایمان

جراحی های آندومتریوز پیشرفته زنان و 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، احمدآباد ۸، نبش عدالت ۱، ساختمان لقمان، طبقه ۲

تلفن:05138479855

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلی حفیظی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلی حفیظی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستن خانم دکتر کارشون فوقالعادس من چهارسال پیش عمل هیستروسکپی انجام دادم پیششون ازاون زمان دیگه مشکلی ندارم خدارو شکر قبل خیلی خونریزی های شدید داشتم ممنون ازخانم دکتر عزیز

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب و حاذقی هستند ولی تلفن مطب را پاسخگو نیستند.

عباس نیازی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستند

زکیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دکتر با اخلاق باحوصله ومتخصصی هستند من عمل بسیار راحت وخوبی توسط ایشان داشتم تنها مشکلی که دارم نوبت دهی اینترنتی هست که یک هفته تمام هرچه تلاش کردم نتونستم وقت بگیرم از راه دور رفتم و۷ساعت توی مطب نشستم تا بالاخره نوبتم شد

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام دکتر خیلی خوبی هستن باحوصله و دقیق. فقط مشکلی که هست تلفن مطب رو جواب نمیدین من مریض راه دور هستم فقط برا یه سوال باید چندین ساعت راه رو برم که با تلفن میشه جواب داد لطفا جواب بدین

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلی حفیظیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلی حفیظی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلی حفیظی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلی حفیظی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلی حفیظی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلی حفیظی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی حفیظی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلی حفیظی کجا است؟
دکتر لیلی حفیظی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلی حفیظی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلی حفیظی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی حفیظی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلی حفیظی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلی حفیظی متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلی حفیظی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلی حفیظی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی حفیظی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلی حفیظی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر لیلی حفیظی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلی حفیظی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلی حفیظیدکتر لیلی حفیظی dr leyli hafizi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر لیلی حفیظی در مشهد، بلوار احمدآباد، احمدآباد ۸، نبش عدالت ۱، ساختمان لقمان، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلی حفیظی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138479855 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلی حفیظی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلی حفیظی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلی حفیظی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلی حفیظی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلی حفیظی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.