درباره‌ی پزشک

فلوشیپ لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی زنان و زایمان

جراحی های آندومتریوز پیشرفته زنان و 

کد نظام پزشکی

۵۷۵۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی
  • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، احمدآباد ۸، نبش عدالت ۱، ساختمان لقمان، طبقه ۲

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

به علت مراجعه بیماران اورژانسی به این مطب زمان انتظار غیرقابل پیش بینی می باشد  

دکتر لیلی حفیظی
دکتر لیلی حفیظی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلی حفیظی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلی حفیظی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلی حفیظی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلی حفیظی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلی حفیظی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی حفیظی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلی حفیظی کجا است؟
دکتر لیلی حفیظی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلی حفیظی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلی حفیظی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی حفیظی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلی حفیظی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلی حفیظی متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلی حفیظی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلی حفیظی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی حفیظی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلی حفیظی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلی حفیظی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلی حفیظی 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلی حفیظی

دکتر لیلی حفیظی dr leyli hafizi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر لیلی حفیظی در مشهد، بلوار احمدآباد، احمدآباد ۸، نبش عدالت ۱، ساختمان لقمان، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلی حفیظی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138479855 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلی حفیظی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلی حفیظی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلی حفیظی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلی حفیظی تخصص زنان، زایمان و نازایی ، فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلی حفیظی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.