درباره‌ی پزشک

اصلاح رفتار کودک و نوجوان

روان درمانی جنسی 

مشاوره ازدواج و زوج درمانی

کد نظام پزشکی

۱۹۰۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مهرداد آرام مهر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۴۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
مهرداد آرام مهر
مهرداد آرام مهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهرداد آرام مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد آرام مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهرداد آرام مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهرداد آرام مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد آرام مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهرداد آرام مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهرداد آرام مهر کجا است؟
دکتر مهرداد آرام مهر 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهرداد آرام مهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهرداد آرام مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد آرام مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهرداد آرام مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد آرام مهر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهرداد آرام مهر چه زمانی است؟
دکتر مهرداد آرام مهر از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهرداد آرام مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهرداد آرام مهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهرداد آرام مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهرداد آرام مهر 0 از 5 است.

درباره مهرداد آرام مهر

مهرداد آرام مهر mehrdad aram mehr از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب مهرداد آرام مهر در شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهرداد آرام مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487224-07136487535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهرداد آرام مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهرداد آرام مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهرداد آرام مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهرداد آرام مهر تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهرداد آرام مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.