دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدعلی زارع رشکوییه

دکتر محمدعلی زارع رشکوییه

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

33662
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار آیت الله خامنه ای

آدرس:

یزد، بلوار آیت الله خامنه ای، نبش کوچه۳۱، کلینیک دندان پزشکی حکیم

تلفن:03538206122

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی زارع رشکوییه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی زارع رشکوییه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدعلی زارع رشکوییه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار آیت الله خامنه ای
یزد - یزد، بلوار آیت الله خامنه ای، نبش کوچه۳۱، کلینیک دندان پزشکی حکیم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی زارع رشکوییه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی زارع رشکوییه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی زارع رشکوییه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی زارع رشکوییه چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی زارع رشکوییه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی زارع رشکوییه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی زارع رشکوییه کجا است؟
دکتر محمدعلی زارع رشکوییه 1 مطب در مطب بلوار آیت الله خامنه ای دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی زارع رشکوییه را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی زارع رشکوییه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی زارع رشکوییه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی زارع رشکوییه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی زارع رشکوییه متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی زارع رشکوییه چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی زارع رشکوییه از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی زارع رشکوییه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی زارع رشکوییه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدعلی زارع رشکوییه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی زارع رشکوییه 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدعلی زارع رشکوییه


دکتر محمدعلی زارع رشکوییه dr mohammad ali zare reshkoeiye از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر محمدعلی زارع رشکوییه در یزد، بلوار آیت الله خامنه ای، نبش کوچه۳۱، کلینیک دندان پزشکی حکیم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی زارع رشکوییه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538206122 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی زارع رشکوییه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی زارع رشکوییه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی زارع رشکوییه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی زارع رشکوییه متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی زارع رشکوییه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.