دکتر شهین حاجی قاسمعلیان

دکتر شهین حاجی قاسمعلیان

فوق تخصص ریه

یزد

کد نظام پزشکی

81110
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب میدان شهدای محراب

آدرس:

یزد، میدان شهدای محراب، ابتدای بلوار آیت الله کاشانی، روبه روی بیمارستان دکتر مرتاض، ساختمان پزشکان آبادیس

تلفن:03531380093

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهین حاجی قاسمعلیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهین حاجی قاسمعلیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص فوقالعاده و رفتار دوستانه و مهربانانه ای دارند

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر خوش اخلاق و خوش برخوردی بودند و به همه مسائل مریض دقت و توجه داشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهین حاجی قاسمعلیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهین حاجی قاسمعلیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهین حاجی قاسمعلیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهین حاجی قاسمعلیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهین حاجی قاسمعلیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شهین حاجی قاسمعلیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین حاجی قاسمعلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهین حاجی قاسمعلیان کجا است؟
دکتر شهین حاجی قاسمعلیان 1 مطب در مطب میدان شهدای محراب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهین حاجی قاسمعلیان را ببینید.
+
آیا دکتر شهین حاجی قاسمعلیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهین حاجی قاسمعلیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهین حاجی قاسمعلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهین حاجی قاسمعلیان متخصص ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهین حاجی قاسمعلیان چه زمانی است؟
دکتر شهین حاجی قاسمعلیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین حاجی قاسمعلیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهین حاجی قاسمعلیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهین حاجی قاسمعلیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهین حاجی قاسمعلیان 5 از 5 است.

درباره دکتر شهین حاجی قاسمعلیاندکتر شهین حاجی قاسمعلیان dr shahin haji ghasemalian از دکترهای متخصص یزد هستند. مطب دکتر شهین حاجی قاسمعلیان در یزد، میدان شهدای محراب، ابتدای بلوار آیت الله کاشانی، روبه روی بیمارستان دکتر مرتاض، ساختمان پزشکان آبادیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهین حاجی قاسمعلیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03531380093 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهین حاجی قاسمعلیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهین حاجی قاسمعلیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهین حاجی قاسمعلیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهین حاجی قاسمعلیان متخصص و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهین حاجی قاسمعلیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.