دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهوش صدیقیان راد

دکتر مهوش صدیقیان راد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

24335
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان پرستار

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، بین پرستار ۳و۵، پلاک۷

تلفن:05138463282

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهوش صدیقیان راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهوش صدیقیان راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی دکتر خوب و با تجربه ای هستن و همه چیو قشنگ و واضح و با حوصله برام توضیح دادن با آرامش بهم راهکار دادن قشنگ به حرف مریضاشون گوش میدن خدا خیرشون بده بی نظیرن

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام.چون واقعا راهنمایی وتجویز درست انجام می دن وبرای مریض هاشون ارزش قایل هستن بازم ممنون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهوش صدیقیان راد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پرستار
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، بین پرستار ۳و۵، پلاک۷


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهوش صدیقیان راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهوش صدیقیان راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهوش صدیقیان راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهوش صدیقیان راد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهوش صدیقیان راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهوش صدیقیان راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهوش صدیقیان راد کجا است؟
دکتر مهوش صدیقیان راد 1 مطب در مطب خیابان پرستار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهوش صدیقیان راد را ببینید.
+
آیا دکتر مهوش صدیقیان راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهوش صدیقیان راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهوش صدیقیان راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهوش صدیقیان راد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهوش صدیقیان راد چه زمانی است؟
دکتر مهوش صدیقیان راد از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهوش صدیقیان راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهوش صدیقیان راد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهوش صدیقیان راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهوش صدیقیان راد 5 از 5 است.
درباره دکتر مهوش صدیقیان راد


دکتر مهوش صدیقیان راد dr mahvash sedighian rad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر مهوش صدیقیان راد در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، بین پرستار ۳و۵، پلاک۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهوش صدیقیان راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138463282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهوش صدیقیان راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهوش صدیقیان راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهوش صدیقیان راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهوش صدیقیان راد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهوش صدیقیان راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.