دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی

دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی

تخصص پوست، مو و زیبایی

یزد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۹۹۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، بعداز آزمایشگاه مرکزی، کوچه زمانی

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی
دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ابراهیم زاده اردکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی کجا است؟
دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی چه زمانی است؟
دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی

دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی dr mohammad ebrahim zadeh ardakani از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی یزد هستند. مطب دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی در یزد، بلوار طالقانی، بعداز آزمایشگاه مرکزی، کوچه زمانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537335639 ، 09051496703 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ابراهیم زاده اردکانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.