دکتر محسن برادران فر

دکتر محسن برادران فر

پزشک عمومی

یزد

کد نظام پزشکی

89066

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه سینا

آدرس:

یزد، بلوار نواب صفوی ، درمانگاه سینا

تلفن:03535248401

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن برادران فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن برادران فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن برادران فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن برادران فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن برادران فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن برادران فر چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن برادران فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن برادران فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن برادران فر کجا است؟
دکتر محسن برادران فر 1 مطب در درمانگاه سینا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن برادران فر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن برادران فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن برادران فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن برادران فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن برادران فر متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن برادران فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن برادران فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن برادران فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن برادران فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن برادران فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن برادران فر 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن برادران فردکتر محسن برادران فر dr mohsen baradaranfar از دکترهای متخصص عمومی یزد هستند. مطب دکتر محسن برادران فر در یزد، بلوار نواب صفوی ، درمانگاه سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن برادران فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03535248401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن برادران فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن برادران فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن برادران فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن برادران فر متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن برادران فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.