دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حسین غلامی

دکتر حسین غلامی

تخصص کودکان و نوزادان

یزد

کد نظام پزشکی

124597
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان همافر

آدرس:

یزد، میدان همافر ، طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفعلیانی

تلفن:03537282118

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین غلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین غلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عبدالرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام فرزند دو قلو داریم. بسیار حساس و با حوصله و دلسوزانه راهنمایی میکردند. واقعا پزشک متعهد و دلسوزی هستند. خدا حفظشون کنه

سوفیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دلسوز وصبور و داروهای خوبی دادن همچنین برخوردشون با بچه هم عالی بود و احساس ترس به وجود نیامد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین غلامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان همافر
یزد - یزد، میدان همافر ، طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفعلیانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین غلامی کجا است؟
دکتر حسین غلامی 1 مطب در مطب میدان همافر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین غلامی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین غلامی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین غلامی چه زمانی است؟
دکتر حسین غلامی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین غلامی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حسین غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین غلامی 5 از 5 است.
درباره دکتر حسین غلامی


دکتر حسین غلامی dr hosein gholami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر حسین غلامی در یزد، میدان همافر ، طبقه فوقانی داروخانه دکتر لطفعلیانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537282118 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین غلامی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.