%92
پیشنهاد(از 50 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه پنجم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حبیبه نژاد بیگلری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیبه نژاد بیگلری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%92
46 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر

نظرات

نصرت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

ارغوان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

ترنم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

یزدان
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

متاسفانه دکتر به هیچ عنوان به صحبت های ما و شرح حال پسرم گوش نکردند...

ترنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی فهمیده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حبیبه نژاد بیگلریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیبه نژاد بیگلری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیبه نژاد بیگلری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیبه نژاد بیگلری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیبه نژاد بیگلری چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیبه نژاد بیگلری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیبه نژاد بیگلری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیبه نژاد بیگلری کجا است؟
دکتر حبیبه نژاد بیگلری 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیبه نژاد بیگلری را ببینید.
+
آیا دکتر حبیبه نژاد بیگلری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیبه نژاد بیگلری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیبه نژاد بیگلری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیبه نژاد بیگلری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیبه نژاد بیگلری چه زمانی است؟
دکتر حبیبه نژاد بیگلری از روز سه شنبه 2 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیبه نژاد بیگلری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیبه نژاد بیگلری چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر حبیبه نژاد بیگلری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیبه نژاد بیگلری 5 از 5 است.

درباره دکتر حبیبه نژاد بیگلریدکتر حبیبه نژاد بیگلری dr habibe nejad biglari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر حبیبه نژاد بیگلری در کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیبه نژاد بیگلری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483060-09365222060 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیبه نژاد بیگلری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیبه نژاد بیگلری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیبه نژاد بیگلری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیبه نژاد بیگلری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیبه نژاد بیگلری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.