دکتر سید عبدالحسین معصومی

دکتر سید عبدالحسین معصومی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ سر و گردن، پلاستیک بینی
اهواز

کد نظام پزشکی

17688
%78
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان اسفند شرقی، مجتمع پزشکی مهر آذین، طبقه 2

تلفن:06133369123

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید عبدالحسین معصومی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید عبدالحسین معصومی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%78
7 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

گوشم آبسه کرده بود. نتیجه ای نگرفتم. پیشنهاد نمیکنم.

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله وبا اخلاق.و باتجربه.از ویزیت راضی هستیم.

عبدالرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند. در چندین نوبت به ایشان مراجعه کردم.

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت از ایشان.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید عبدالحسین معصومیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید عبدالحسین معصومی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید عبدالحسین معصومی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید عبدالحسین معصومی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید عبدالحسین معصومی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید عبدالحسین معصومی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحسین معصومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید عبدالحسین معصومی کجا است؟
دکتر سید عبدالحسین معصومی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید عبدالحسین معصومی را ببینید.
+
آیا دکتر سید عبدالحسین معصومی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحسین معصومی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید عبدالحسین معصومی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید عبدالحسین معصومی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید عبدالحسین معصومی چه زمانی است؟
دکتر سید عبدالحسین معصومی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحسین معصومی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید عبدالحسین معصومی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سید عبدالحسین معصومی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید عبدالحسین معصومی 4 از 5 است.

درباره دکتر سید عبدالحسین معصومیدکتر سید عبدالحسین معصومی dr seyyed abdolhosein masoumi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر سید عبدالحسین معصومی در اهواز، کیانپارس، نبش خیابان اسفند شرقی، مجتمع پزشکی مهر آذین، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عبدالحسین معصومی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133369123 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عبدالحسین معصومی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عبدالحسین معصومی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عبدالحسین معصومی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عبدالحسین معصومی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید عبدالحسین معصومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.