دکتر فرانک دانش پژوه

دکتر فرانک دانش پژوه

تخصص پوست، مو و زیبایی

اهواز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

99106

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، فلکه سوم نبش مهین غربی، برج پزشکی تخصصی و فوق تخصصی اهواز، طبقه 2

تلفن:06133389466

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک دانش پژوه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک دانش پژوه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر فرانک دانش پژوه
دکتر فرانک دانش پژوه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک دانش پژوه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک دانش پژوه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک دانش پژوه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک دانش پژوه چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک دانش پژوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک دانش پژوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک دانش پژوه کجا است؟
دکترفرانک دانش پژوه مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرانک دانش پژوه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک دانش پژوه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک دانش پژوه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک دانش پژوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک دانش پژوه متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک دانش پژوه چه زمانی است؟
دکتر فرانک دانش پژوه از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک دانش پژوه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک دانش پژوه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرانک دانش پژوه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک دانش پژوه 5 از 5 است.

درباره دکتر فرانک دانش پژوهدکترفرانک دانش پژوه dr faranak daneshpazhoh از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اهواز هستند. مطب دکتر فرانک دانش پژوه در اهواز، خیابان کیانپارس، فلکه سوم نبش مهین غربی، برج پزشکی تخصصی و فوق تخصصی اهواز، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک دانش پژوه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133389466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک دانش پژوه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک دانش پژوه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک دانش پژوه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک دانش پژوه متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک دانش پژوه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.