دکتر بیژن حلی

دکتر بیژن حلی

دکترای تغذیه

اهواز

کد نظام پزشکی

88513
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه 7

تلفن:09167972605

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بیژن حلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیژن حلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک فوق العاده فوق العاده با اخلاق و با حوصله و تجربه کاری بالا هستن پیش ایشون مراجعه کردم برای لاغری و از وزن ۹۵ کیلو رسیدم به۷۶ کیلو روند عالی بود بدون هیچ عوارضی

چکامه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق‌العاده با تجربه و دانا و خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بیژن حلی
نوبت مطب خیابان کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه 7
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیژن حلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیژن حلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیژن حلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیژن حلی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیژن حلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن حلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیژن حلی کجا است؟
دکتر بیژن حلی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیژن حلی را ببینید.
+
آیا دکتر بیژن حلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن حلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیژن حلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیژن حلی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیژن حلی چه زمانی است؟
دکتر بیژن حلی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن حلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیژن حلی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بیژن حلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیژن حلی 4 از 5 است.

درباره دکتر بیژن حلیدکتر بیژن حلی dr bighan helli از دکترهای متخصص تغذیه اهواز هستند. مطب دکتر بیژن حلی در اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیژن حلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09167972605 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیژن حلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیژن حلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیژن حلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن حلی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیژن حلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.