دکتر سید رضا موسوی

دکتر سید رضا موسوی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اهواز

کد نظام پزشکی

47653
%82
پیشنهاد(از 32 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی بیماریهای داخلی و بورد فوق تخصصی گوارش و کبد بالغین

درمان بیماریهای دستگاه هاضمه و کبد و پانکراس

در مطب انجام آندوسکوپی وکولو نوسکوپی با بیهوشی، گذاشتن لوله معده، پولیپکتومی، بالون لاغری معده، استنت تنگی مری و بالون دیلاتاسیون مری

همکاری با بیمارستان شهید بقایی اهواز

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، ابتدای خیابان پهلوان شرقی، مجتمع پزشکی صدرا، طبقه اول، واحد 2

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رضا موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%82
26 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی هستند.

آیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تقریبا جوعب گرفتیم

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک واردی هستن خودم پیششون رفتم ..خواهرم روهم معرفی کردم پیش دکتر رفتن..تاتشخیص دقیق ندن هیچ دارویی تجویز نمیکنن..خیلی دکتر صبور وخوبی هستن

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم تشخیص درست و سونو ننوشتند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید رضا موسوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا موسوی کجا است؟
دکتر سید رضا موسوی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید رضا موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا موسوی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا موسوی چه زمانی است؟
دکتر سید رضا موسوی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا موسوی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر سید رضا موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا موسویدکتر سید رضا موسوی dr seyyed reza mosavi از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر سید رضا موسوی در اهواز، کیانپارس، ابتدای خیابان پهلوان شرقی، مجتمع پزشکی صدرا، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09032692191-06133368487-06133368490 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا موسوی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.