%91
پیشنهاد(از 32 کاربر)

کد نظام پزشکی

22539

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، طبقه همکف

تلفن:03132214616

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیوا امینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%91
29 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر شیوا امینی
دکتر شیوا امینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا امینی کجا است؟
دکترشیوا امینی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیوا امینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا امینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا امینی چه زمانی است؟
دکتر شیوا امینی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا امینی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر شیوا امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا امینی 5 از 5 است.

درباره دکتر شیوا امینیدکترشیوا امینی dr shiva amini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر شیوا امینی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132214616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا امینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.