%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

کد نظام پزشکی

23749

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، فلکه دوم، نبش سروش شرقی، ساختمان پزشکان شهاب، طبقه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروزان یزدی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروزان یزدی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

در مطب مدت زمان انتظار متفاوت می باشد

زیر 15 سال معاینه نمی شوند.

بیماران عمل شده بجز خود دکتر مراجعه نفرمایند.

دکتر فروزان یزدی زاده
دکتر فروزان یزدی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروزان یزدی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروزان یزدی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروزان یزدی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروزان یزدی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فروزان یزدی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروزان یزدی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروزان یزدی زاده کجا است؟
دکترفروزان یزدی زاده مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فروزان یزدی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فروزان یزدی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروزان یزدی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروزان یزدی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروزان یزدی زاده متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروزان یزدی زاده چه زمانی است؟
دکتر فروزان یزدی زاده از روز شنبه 3 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروزان یزدی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروزان یزدی زاده چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر فروزان یزدی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروزان یزدی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فروزان یزدی زادهدکترفروزان یزدی زاده dr frozan yazdi zade از دکترهای متخصص چشم پزشکی اهواز هستند. مطب دکتر فروزان یزدی زاده در اهواز، کیانپارس، فلکه دوم، نبش سروش شرقی، ساختمان پزشکان شهاب، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروزان یزدی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133339584-06133335213 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروزان یزدی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروزان یزدی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروزان یزدی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروزان یزدی زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروزان یزدی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.