دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عفاف کریمی پور

دکتر عفاف کریمی پور

دکترای روانشناسی

اهواز

کد نظام پزشکی

22542
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عفاف کریمی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عفاف کریمی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار رضایت داشتم بعد از صحبت احساس آرامش پیدا کردم

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی راضی بودم خیلی مهربان و فهیم بودند

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من و نامزدم خیلی راضی هستیم .خیلی کمک کردند . فرهیخته مهربان و دلسوز؛خیلی یاد گرفتیم

احلام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن قصد دارم جلسه دیگه ایی هم بگیریم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عفاف کریمی پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کیانپارس
اهواز - اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه8، واحد5،کلینیک نگرش


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل120,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عفاف کریمی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عفاف کریمی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عفاف کریمی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عفاف کریمی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت عفاف کریمی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عفاف کریمی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عفاف کریمی پور کجا است؟
دکتر عفاف کریمی پور 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عفاف کریمی پور را ببینید.
+
آیا دکتر عفاف کریمی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عفاف کریمی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عفاف کریمی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عفاف کریمی پور متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عفاف کریمی پور چه زمانی است؟
دکتر عفاف کریمی پور از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عفاف کریمی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عفاف کریمی پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر عفاف کریمی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عفاف کریمی پور 5 از 5 است.
درباره دکتر عفاف کریمی پور


دکتر عفاف کریمی پور efaf karimi poor از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب دکتر عفاف کریمی پور در اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه8، واحد5،کلینیک نگرش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عفاف کریمی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09364671901-06133368759 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عفاف کریمی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عفاف کریمی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عفاف کریمی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عفاف کریمی پور متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عفاف کریمی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.