%۸۸
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۸۶۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، نرسیده به پارک نشاط، ساختمان پزشکان آراد، طبقه اول، واحد هفتم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر آذر دانش پژوه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۸۸
۱۴ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فردوسی
ملاحظات

بیماران عزیز، زمان نوبت شما تقریبی می باشد. باتشکر

دکتر آذر دانش پژوه
دکتر آذر دانش پژوه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آذر دانش پژوه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آذر دانش پژوه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آذر دانش پژوه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آذر دانش پژوه چقدر است؟
هزینه ویزیت آذر دانش پژوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذر دانش پژوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آذر دانش پژوه کجا است؟
دکتر آذر دانش پژوه 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آذر دانش پژوه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آذر دانش پژوه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آذر دانش پژوه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آذر دانش پژوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آذر دانش پژوه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آذر دانش پژوه چه زمانی است؟
دکتر آذر دانش پژوه از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آذر دانش پژوه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آذر دانش پژوه چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر آذر دانش پژوه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آذر دانش پژوه 5 از 5 است.

درباره دکتر آذر دانش پژوه

دکتر آذر دانش پژوه dr azar daneshpazho از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر آذر دانش پژوه در کرمان، خیابان فردوسی، نرسیده به پارک نشاط، ساختمان پزشکان آراد، طبقه اول، واحد هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آذر دانش پژوه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432234824-09162705450 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آذر دانش پژوه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آذر دانش پژوه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آذر دانش پژوه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آذر دانش پژوه تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ، فلوشیپ اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آذر دانش پژوه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.